TOP 5 MARMUROWYCH STOŁÓW DO JADALNI

TOP 5 MARMUROWYCH STOŁÓW DO JADALNI

Marmurowe stoły do ​​jadalni, charakterystyczne dla stylu Art Deco i Mid-Century Modern Design, to zdecydowanie pozycja obowiązkowa, jeśli szukasz szykownych i ponadczasowych opcji. Ozdobiony naturalnym teksturowanym marmurem i trawertynem w różne artystyczne i przyciągające wzrok wzory, projekt jest również obowiązkowy pod względem trwałości i wytrzymałości.

Marmur ma autentyczny urok, który w niezamierzony sposób rozjaśnia przestrzeń, dodając odrobinę luksusu. Przy wyborze marmuru najważniejsze są kreatywność i wyrafinowanie. Stół do jadalni jest istotną częścią naszych domów – niezależnie od tego, czy jest symbolem kącika śniadaniowego, czy całkowicie wydzielonej przestrzeni. Może to być główny punkt skupienia lub charakterystyczny element. A ponieważ te stoły do ​​jadalni są używane przez większość czasu – wymagają trwałości i przewagi „łatwej konserwacji”. Stoliki marmurowe także mogą sprawdzić się jako stolik pomocniczy w jadalni.

Co lepszego moglibyśmy mieć, co zapewniałoby wszystkie trzy – wyrafinowany wygląd, ekskluzywny materiał i długowieczność? No cóż, marmurze, to prawda! Jeśli masz gust w ponadczasowym lub ultranowoczesnym wyglądzie, marmurowy stół jest tym, co powinieneś mieć. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, te marmurowe stoły do ​​jadalni są dostępne w wielu różnych opcjach.

Z mnóstwa opcji projektowych, w zależności od ogólnego motywu wnętrza, przedstawiamy niektóre z oszałamiających opcji projektowych, które najprawdopodobniej ukradną spojrzenia wszystkich Twoich współpracowników i gości. Tak artystyczne jak stół do jadalni Barcelona Carrera inspirowany górami Hiszpanii, aż po tak subtelny i minimalistyczny jak stół do jadalni , nasze marmurowe stoły do ​​jadalni z dumą udowodniły swoją wyjątkowość pod względem stylu i funkcjonalności. Ciekawą opcją są także konsole marmurowe.

Wszystkie marmury i kamienie na stoły zostały wydobyte z Włoch i Hiszpanii. Dzięki wysokiemu poziomowi szczegółowości i niezwykłej złożoności stoły te uzupełniają wysokiej jakości wykonanie i ich wyjątkowo charakterystyczny charakter. Czas zdobyć ten autentyczny kawałek cudu, który upiększy Twoją jadalnię i doda elegancji w każdym calu!