Przegroda i naprawa szamba.

Przegroda i naprawa szamba.

Co to jest przegroda szamba?

Ta część systemu działa poprzez zatrzymywanie materiałów, takich jak ciała stałe i tłuszcze, w pierwszej komorze, gdy poziom ścieków wzrasta, działając jako bariera dla ich uwięzienia i zapewniając, że mogą przepływać tylko oddzielone ścieki.

Wewnętrzna przegroda lub stożek typu cebulowego (taki jak ten na zdjęciu po prawej) może się przesunąć, co jest częstym problemem. To nie skutecznie oddziela odpady, co uniemożliwi funkcjonalność drenażu, ostatecznie powodując jego całkowite zaprzestanie działania.  

Szamba betonowe naprawa i konserwacja

Nie spodziewałbyś się, że profesjonalna firma odwadniająca opróżni szambo i zignoruje trwałe zużycie lub uszkodzenia, które mogą spowodować wyciek mokrych ścieków do ogrodu. Takiego leczenia na pewno u nas nie dostaniesz.

Kiedy przeprowadzamy usuwanie ścieków z prywatnego systemu, zwrócimy również uwagę na ściany studzienki pod kątem śladów uszkodzeń lub pękniętych rur zanurzeniowych. Zidentyfikowane wystarczająco wcześnie wszelkie zużycie może zostać zaradzone, zanim spowoduje długotrwałe uszkodzenia. Nasi kierowcy cystern zgłoszą Ci wszelkie problemy, aby nasza ekipa konserwacyjna przeprowadziła prace naprawcze, aby upewnić się, że Twój system nie ulegnie awarii, powodując szkody o wartości tysięcy złotych.