Niepopularne opinie o makijażu

Niepopularne opinie o makijażu

Witam, kochani! Dzisiaj pomyślałem, że zrobię coś innego i podzielę się moim zdaniem na temat   tagu „Niepopularne opinie o urodzie” . Po raz pierwszy zauważyłem ten tag na uroczym  blogu Lulle’a , chociaż pierwotnie został on stworzony przez kilku innych YouTuberów. Myślę, że to naprawdę fajny tag – interesujące jest poznanie wyjątkowego spojrzenia innych ludzi na makijaż i aktualne trendy; i kto wie, może w końcu przekonasz się, że twoja opinia nie jest aż tak niepopularna! Zachęcam wszystkich do wypróbowania tego tagu, a na razie oto moje odpowiedzi na pytania dotyczące tagów. Mam nadzieję, że ci się podoba. Makijażystka Wrocław zaprasza do swojego salonu.

Popularne produkty do makijażu, których nie lubisz
Nie jestem pewien, czy są już popularne, ale nigdy nie mogłem znieść linii  Baby Lips  od  Maybelline . Kiedyś widziałem te balsamy do ust reklamowane wszędzie w ciągu dnia, więc wypróbowałem kilka  (wydawało się, że warto spróbować za niską cenę!) I skończyło się to całkowitym rozczarowaniem. Czują się woskowo, sztucznie i w ogóle nie nawilżają ust. Znam jednak wielu ludzi, którym się to podoba, więc mogą to być tylko moje usta. I nawet nie zaczynaj od podkładu  Baby Skin  , który spowodował wypryski i sprawił, że moja skóra była dziesięć razy bardziej tłusta niż jest…! Teraz staram się zawsze unikać wszystkiego, co znajduje się w  asortymencie Baby  .

Popularny produkt/marka do makijażu, którego wszyscy inni wydają się nienawidzić, ale Ty kochasz
, prawdopodobnie nie nazwałbym tego  „znienawidzoną ” marką, ponieważ zdecydowanie wydaje się, że sprzedaje się bardzo dobrze, ale może dość kontrowersyjna –  Jeffree Star Cosmetics . Nie chcę zbytnio zagłębiać się w dramat i kontrowersje związane z samym Jeffree Starem, ale osobiście bardzo lubię jego produkty do makijażu. Jakość jest zawsze na najwyższym poziomie, podczas gdy cena nie jest całkowicie śmieszna. Gama pomadek  Velour  to jedyna formuła pomadek w płynie, która nie wysusza całkowicie moich ust, a jednocześnie jest mocno napigmentowana i trwała.

Makijaż, który Ci się nie podobał lub nie był zainteresowany
Praktycznie wszystkie większe kolaboracje YouTuberów  (jest ich tak wiele, że ledwo nadążam za nimi wszystkimi) , chociaż chciałbym również wspomnieć o  kolaboracji Disney x ColourPop  , która ostatnio wybuchła w mediach społecznościowych. Nie zrozum mnie źle, myślę, że to niesamowity pomysł na współpracę i byłem bardzo podekscytowany, kiedy pierwszy raz się o tym dowiedziałem. Gama szminek jest  absolutnie oszałamiająca  (każda nazwana na cześć księżniczki Disneya) i naprawdę uwielbiam wygląd  rozświetlaczy , ale niektóre elementy współpracy wydawały się dość rozczarowujące – a mianowicie  paleta cieni do powiek. To tylko trochę wygląda… Meh? Zdecydowanie spodziewałem się czegoś bardziej kapryśnego, magicznego i bajkowego! Popularny krok w makijażu, którego nigdy nie robisz Zdecydowanie konturowanie. Próbowałem tego kilka razy, ale jestem w tym całkowicie bezużyteczny. Uwielbiam podziwiać dobry kontur na kimś innym, ale sam już tego nie próbuj. Uważam również, że jest to niesamowicie czasochłonne i po prostu nie wydaje się warte zachodu, gdy już mam presję na czas rano!

Popularny influencer zajmujący się urodą, którego nie subskrybujesz/nie oglądasz
Szczerze mówiąc, prawie żadnego nie oglądam. Może to tylko moje wrażenie, ale myślę, że społeczność zajmująca się urodą na YouTube jest trochę toksyczna, przesycona dramatami, kontrowersją i skupiona na niewłaściwych rzeczach. Wygląda na to, że ludzie nieustannie próbują się nawzajem podbijać, „ujawniać” się nawzajem, a nawet nie, zamiast skupiać się na tym, dlaczego w ogóle założyli kanał o urodzie. Osobiście większość swojej wiedzy o makijażu i nowościach czerpię od innych blogerek kosmetycznych, które regularnie odwiedzam i utrzymuję w kontakcie. Jesteśmy dość małą, ale bardzo zgraną społecznością!

Popularny produkt/marka do makijażu, którego już nie używasz/wspierasz
Szczerze mówiąc, nie przychodzi mi do głowy konkretna marka, której bym już nie „wspierała”, chociaż jest wiele produktów do makijażu, które uwielbiałam, ale których nie używałam od bardzo dawna. Na przykład, patrząc na moje  „Co jest w mojej kosmetyczce?”  post z 2015 roku (boleśnie!), nie używam już żadnego z produktów, o których wtedy wspomniałem – mimo że kiedyś przeklinałem każdy z nich, dawniej!

Trend w makijażu, którego nie chcesz próbować
. Wiem, że to już nie jest „trend”, ale czy lubisz pamiętać, kiedy ludzie na YouTube nakładali makijaż Wrocław za pomocą różnych przedmiotów zamiast prawdziwych pędzli do makijażu? Widzieliśmy wszystko, od materiałów rzemieślniczych, żywności, po bardziej wątpliwe przedmioty… Więc tak. A tak na poważnie, prawdopodobnie byłyby to najnowsze trendy w brwiach (na przykład kształtowanie brwi korektorem) – nadal tkwię na początku 00, jeśli chodzi o robienie brwi, a do tego jestem w tym kompletnie bezużyteczna! Tak więc, chociaż uwielbiam podziwiać dobre brwi na Instagramie, zawsze trzymam się podstaw, kiedy robię własne.

Produkt do makijażu, który teoretycznie był lepszy niż wtedy, gdy go używałeś. Albo lepiej swatchował, albo działał lepiej na innych niż na tobie
To musi być podkład Bourjois Healthy Mix ! Tak wiele osób przysięga na ten podkład, a prawie wszystkie recenzje, które przeczytałem, były niesamowicie pozytywne. Jednak na mojej skórze ten podkład był kompletną porażką. Wyglądało na tłuste, niejednolite i ciągle zsuwało się z mojej twarzy – wygląda na to, że moja skóra ma coś przeciwko temu! Inną byłaby paleta cieni do powiek Anatasia Beverly Hills Norvina – to wspaniała paleta pełna wspaniałych, kapryśnych, pigmentowanych odcieni. Jednak jest to również jedna z najdelikatniejszych formuł, jakie kiedykolwiek próbowałem. Musisz być bardzo ostrożny zanurzając się w tych cieniach, ponieważ robią bałagan i powodują dużo opadu. Wyglądają jednak tak ładnie po nałożeniu!