Jak zaciski mogą ułatwić projekt budowy kontenera transportowego?

Jak zaciski mogą ułatwić projekt budowy kontenera transportowego?

Pozostań mobilny

Zaciski można wielokrotnie mocować i odłączać od kontenera wysyłkowego. Producent kontenerów  zaświadcza, że nie ma potrzeby spawania ani uszkadzania odlewanych narożników, które powinny pozostać nienaruszone i wolne od spawów, aby można było ich użyć do podniesienia kontenera i umieszczenia go na przyczepie, gdy nadejdzie czas jego przemieszczenia. Dzięki zaciskom mocującym wszystkie zewnętrzne akcesoria na zewnątrz kontenera wysyłkowego, gdy przychodzi czas na przeprowadzkę, wystarczy klucz imbusowy 10 mm, aby zdemontować wszystkie akcesoria, o których tutaj będziemy mówić, i podnieść kontener na tył ciężarówki z platformą do transportu.

Pozostań zalogowany

Podczas gdy styl życia o niskim wpływie na środowisko jest priorytetem dla wielu osób, które chcą mieszkać w domu kontenerowym, całkowita izolacja może nie być idealna. Podłączając maszt do kontenera transportowego (był on używany do telewizji przemysłowej, ale można go było wykorzystać do dowolnego innego rodzaju sprzętu), możesz pozostać w kontakcie ze światem dzięki szerokopasmowej antenie mobilnej 5G umieszczonej 5 m nad kontenerem.

Izolacja

Jednym z głównych wymagań nowoczesnego domu niskoenergetycznego jest dobra odporność termiczna. W przypadku domu kontenerowego punktem wyjścia jest cienka warstwa stali, która nie zapewni szczególnie dobrej wartości termicznej. Aby to poprawić, zarówno dla własnego komfortu, jak i spełnienia lokalnych przepisów budowlanych, konieczne będzie dodanie warstwy izolacji i sidingu. Używając zacisków w każdym z czterech rogów ściany, możesz przymocować panele boczne do swojego nowego domu , co nie będzie miało wpływu na integralność całej konstrukcji, a także będzie można je zdjąć, jeśli zajdzie taka potrzeba. strona. Co więcej, izolując pojemnik od zewnątrz, nie ingerujesz w jego wnętrze i masz więcej miejsca dla siebie i swoich rzeczy!

Okładziny

Okładzina jest nie tylko niezbędna do ochrony izolacji zewnętrznej, ale może również poprawić wygląd kontenera, nadając mu bardziej naturalny wygląd, ponieważ nie każdemu podoba się przemysłowy wygląd kontenera transportowego. Większość osób, które wyposażają swoje kontenery handlowe, wybiera drewno lub panele drewniane, a dzięki naszym adapterom przykręcanym do drewna będziesz mógł tworzyć ramy do bocznicy, tarasu i markizy po zamontowaniu belek konstrukcyjnych .

Dodaj bardziej tradycyjny dach

Za pomocą zaledwie czterech zacisków możesz zabezpieczyć dach nad kontenerem, aby chronić go przed słońcem i pogodą, stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania i dodatkowo zaizolować swój nowy mały dom. Ponownie, gdy nadszedł czas, aby się przenieść lub trochę zmienić, zestaw można w pełni zdemontować.

Szybkość budowy

Jak widzieliście we wszystkich filmach na YouTube , każda konstrukcja z kontenerami wysyłkowymi przy użyciu zacisków jest szybka i łatwa. Koniec z polerowaniem stali, spawaniem, smarowaniem podkładem i malowaniem. Utrzymuj kontener wysyłkowy w idealnym stanie i po prostu przymocuj wszystko, czego potrzebujesz na zewnątrz.

Ustawodawstwo dotyczące planowania

Dzięki temu, że wszystkie powyższe elementy są teraz bezpiecznie przymocowane do zewnętrznej części domu kontenerowego za pomocą zacisków, możesz również znaleźć się po bezpiecznej stronie przepisów dotyczących planowania, ponieważ Twój dom jest nadal w pełni mobilny i przenośny. A nawet jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz go ponownie przenieść, może się okazać, że pokrycie kontenera ułatwi uzyskanie pozwolenia na budowę, ponieważ kontenery biurowe lepiej wtapiają się w otoczenie.