Idealna sukienka dla Twojego typu sylwetki

Idealna sukienka dla Twojego typu sylwetki

Cześć ludzie! Szczerze mówiąc, od zawsze chciałem napisać post na blogu, który pozwoli ci robić zakupy w zależności od typu ciała. Naprawdę nienawidzę umieszczania ciał w kategoriach kształtu, ponieważ wszystkie nasze ciała są tak pięknie wyjątkowe, ale jest to najłatwiejszy sposób, aby pomóc wielu z was naraz.

Zanim do tego przejdziemy, chciałbym się podzielić tym, że przez kilka lat pracowałem jako stylista Stitch Fix, więc mam trening w zakresie wirtualnego stylizowania różnych typów ciała. Trzymamy kciuki ten post pomoże Ci nie tylko podczas zakupów na nadchodzące wydarzenie, ale ogólnie w stylizacji ciała! Na koniec chcę tylko zaznaczyć, że możesz nosić, co chcesz i wyglądać niesamowicie! Wszystkie poniższe sukienki naprawdę mogą działać na każdy kształt ciała, jeśli masz odpowiedni rozmiar. To tylko sugestie, co technicznie najlepiej „pochlebia” Twojemu kształtowi. Chodzi o to, w czym dobrze się czujesz, siostro.

Kształt gruszki

Trójkątny kształt, wąskie ramiona i talia są szersze niż biust z pełniejszymi biodrami/tyłem.

Więc jeśli chodzi o ekskluzywne sukienki, będziemy szukać takich, które podkreślą górną część ciała i podkreślą dolną połowę. Szukaj otwartych pleców, zabawnych/dramatycznych rękawów i fasonów z paskiem/zapięciem w górnej talii. Wszystko, co ma kształt linii A, będzie wyglądało na tobie BOMBA! Poniżej znajdują się niektóre z moich ulubionych dla tego kształtu ciała.

Kształt klepsydry

Kręgły kształt, dobrze zaznaczona talia i możesz mieć pełniejszy biust, biodra i uda.

Witaj moja koleżanka królowej klepsydry! Sukienki są moimi ulubionymi ubraniami, więc cieszę się, że mogę Ci pomóc! Z naszym kształtem będziemy chcieli pozostać przy stylu sukienki kopertowej lub mojej ulubionej, dopasowanej i rozszerzanej. Ponadto modele obcisłe / bodycon są idealne, jeśli chcesz, aby coś obnosiło się z twoimi krągłościami! Sukienki, na które należy uważać, to bardzo zwiewne fasony. Nadal noszę zwiewne sukienki, ponieważ nie mam w dupie, ale jeśli mówimy o pochlebnych kształtach ciała, luźny wygląd nie będzie dla ciebie najlepszy, chyba że dodasz pasek. Poniżej znajdują się niektóre z moich ulubionych dla tego typu sylwetki. Ekskluzywna odzież damska wymaga odpowiedniej sylwetki.

Kształt jabłka

Odwrócony trójkąt, ogólnie proporcjonalny. Niekoniecznie tak krągłe w biodrach i nie mają dobrze zarysowanej talii.

Hej, ślicznotko mała królowo jabłek! Sukienki w stylu kopertowym zazwyczaj wyglądają na bombę, podobnie jak sukienki w stylu zmianowym. Rozkołysz mini, aby pokazać swoje nogi, lub jeśli czujesz się bardziej komfortowo, wypróbuj długość maxi z niższym naszyjnikiem, aby wszystko zrównoważyć. Poniżej znajdują się niektóre z moich ulubionych opcji dla tego typu sylwetki.

Atletyczny kształt

Kształt prostokątny lub prosty. Twoja talia nie jest dobrze zaznaczona, ale raczej prosta w górę iw dół.

Poważnie zazdrosny, bo ta halka została stworzona dla ciebie i możesz podbić wszystko! Opcja kombinezonu też byłaby fajna dla Ciebie! Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej talię, wybierz sukienki, które ściągają w talii lub mają dołączony pasek. Poniżej znajdują się niektóre z moich ulubionych opcji dla tego typu sylwetki.