Czystość i porządek na nowy rok!

Czystość i porządek na nowy rok!

Po zakończeniu świątecznych przyjęć i odłożeniu dekoracji Twój dom może wymagać trochę sprzątania i porządkowania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozpocząć nowy rok w czystym domu, więc przygotowaliśmy listę rzeczy, którymi powinieneś się zająć na Nowy Rok. Pranie Tapicerki Wrocław to usługa, która czeka na Ciebie.

  1. Uporządkuj najczęściej używaną przestrzeń — aby rozpocząć rok bez bałaganu, najpierw wybierz najczęściej używany obszar w domu. Jeśli w pobliżu leżą przedmioty, które są rzadko używane, odłóż je lub rozważ przekazanie przedmiotów, które nie były używane od ponad roku.
  2. Daj każdemu nowemu przedmiotowi dom — być może otrzymałeś kilka świątecznych prezentów, które nadal leżą na blacie przez cały Nowy Rok. Tworzy to niepotrzebny bałagan. Jak tylko przyniesiesz nowy przedmiot do swojego domu, odłóż go w odpowiednie i trwałe miejsce.
  3. Dokładne czyszczenie lodówki – Po wakacjach możesz mieć lodówkę pełną resztek. Wyrzuć je po kilku dniach, wytrzyj półki i wyczyść zewnętrzną część lodówki, w tym uchwyt. 
  4. Wyczyść swój dywan – Dywan może zatrzymywać i zatrzymywać kurz, brud, łupież, alergeny i bakterie, dlatego bardzo ważne jest czyszczenie dywanu na początku każdego roku, jeśli to możliwe. Będziesz chciał, aby profesjonalista wykonał tę usługę, jeśli minął rok lub dłużej od czyszczenia dywanów. 
  5. Poświęć 5 minut na sprzątanie każdego wieczoru — zanim przygotujesz się do snu, ustaw minutnik i zobacz, co możesz osiągnąć w ciągu 5 minut. Wykonuj ważne rzeczy, takie jak wynoszenie śmieci, wycieranie liczników i odkładanie rzeczy na właściwe miejsce.

Mamy nadzieję, że rozważysz dodanie tych sugestii dotyczących sprzątania domu do swojej listy rzeczy do zrobienia w tym Nowym Roku, abyś mógł rozpocząć Nowy Rok odświeżony i czysty! Szczęśliwego Nowego Roku!

Dlaczego powinieneś wyczyścić dywany przed świętami!

Czy przyjmujesz gości w swoim domu w te święta? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, prawdopodobnie przyda Ci się profesjonalne czyszczenie dywanów w Twoim domu. Jako gospodarz będziesz chciał, aby Twoi goście miło spędzali czas w Twoim domu, a sprzątanie dywanów może odegrać w tym dużą rolę. Oto kilka powodów, dla których warto wyczyścić dywany przed świętami. Czyszczenie narożnika Wrocław to usługa, która powinna się znaleźć w Twoim planie dnia.

Spraw, aby Twoi goście czuli się mile widziani w Twoim domu!

Usuwanie plam, plam i nawarstwiania się ruchu na dywanie nie tylko sprawi, że poczujesz się bardziej komfortowo we własnym domu, ale także Twoi goście będą bardziej mile widziani.

Spraw, aby Twój dom pachniał świeżo!

Usunięcie zapachów, takich jak mocz zwierząt, sprawi, że Twój dom będzie pachniał świeższymi i czystszymi. Jedyne, co powinieneś pachnieć o tej porze roku, to choinka i pieczenie świątecznych ciasteczek.

Uczyń swój dom sanitarnym!

Jeśli masz dużą rodzinę, może nie być wystarczającej liczby miejsc siedzących wokół choinki. Dzieci naturalnie lubią siedzieć na podłodze, aby bawić się zabawkami i najprawdopodobniej usiądą na podłodze, aby otworzyć prezenty świąteczne. Utrzymuj ten obszar w czystości i wolnym od bakterii.

Ogranicz alergeny!

Jeśli masz gości, którzy są wrażliwi na alergeny lub mają alergie związane z twoimi zwierzętami, czyszczenie dywanów znacznie zmniejszy to ryzyko, szczególnie w przypadku starszych i noworodków członków rodziny. Czyszczenie dywanów Wrocław ogranicza alergeny.

Środki do czyszczenia dywanów mogą usuwać plamy, zapachy zwierząt domowych, bakterie oraz głęboko osadzone pyłki i kurz, które często wywołują ataki alergii. Jeśli uważasz, że możesz skorzystać na czyszczeniu dywanów w te święta, zadzwoń do lokalnych specjalistów z Wrocławia. Mamy nadzieję, że masz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!