Aktualności

PSY DO ADOPCJI

  • Aktualności
płeć: samica
wiek: 10 miesięcy (więcej…)

Średnio mniejszy kochany psiak. Chłopak bardzo wesoły i miły. Szybko nawiązuje nowe znajomości z obcymi osobami. Ma bardzo dobry kontakt z opiekunem, od razu przybiega po głaski rozdaje całusy. Potrafi chodzić na smyczy. Ekscytuje się na widom kotów. Będzie wspaniałym kompanem dla osób szukających psa przyjaciela.
płeć: samiec
wiek: 2 lata i 5 miesięcy (więcej…)

Średnio mniejszy wielkości spokojny psiak. Chłopak bardzo grzeczny i miły. Ma dobry kontakt z opiekunem od razu przebiega po głaski. W stosunku do obcych osób miły, ale nie zbyt wylewny w okazywaniu uczyć. Stresuje się chodzeniem na smyczy, ale bez problemu pozwala brać się na ręce. Boi się nagłego zgiełku i hałasu. Najlepiej odnalazł by się u boku dorosłych osób mieszkających w domu z ogrodem w cichej i spokojnej okolicy.
płeć: samiec
wiek: rok i 1 miesiąc (więcej…)

płeć: samiec
wiek: rok i 1 miesiąc (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 10 lat i 6 miesięcy (więcej...)

płeć: samiec
wiek: 2 lata i 4 miesiące (więcej…)

płeć: samica
wiek: 3 lata (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 5 lat i pół roku (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 4 lata i pół roku (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 5 lat i pół roku (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 3 lata (więcej…)

płeć: samiec
wiek: 2 lata (więcej…)