Aktualności

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

 • Aktualności

Dnia 23 czerwca 2021 roku odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu Długoletniego Pożycia Małżeńskiego . Każdy jubileusz  jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to rocznica niezwykła świętują ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Podczas uroczystości wręczone zostały medale za długoletnie pożycie małżeńskie , przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Panna Andrzeja Dudę , na wniosek Wójta gminy,  parom małżeńskim z terenu gminy Szczytniki. Życzenia parom złożył i dekoracji dostojnych Jubilatów dokonał Wójt Marek Albrecht . Odznaczenia otrzymali

 1. Halina i Tadeusz Andrzejak
 2. Regina i Antoni Ciesielski
 3. Aurelia i Paweł Idzikowski
 4. Zofia i Andrzej Ignasiak
 5. Natalia i Stanisław Jankowski
 6. Urszula i Walenty Kaźmierczak
 7. Wiesława i Stanisław Lubecki
 8. Sabina i Tadeusz Łuczak
 9. Marianna i Józef Orczykowski
 10. Halina i Czesław Ostrowski
 11. Teresa i Włodzimierz Siewieja
 12. Krystyna i Stanisław Tomczak
 13. Janina i Czesław Tośta
 14. Ewa i Stanisław Zmuda

Wszystkim parom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy kolejnych lat pełnych szczęścia, radości , zdrowia i miłości.

Dorota Marucha