Aktualności

Wystawa w naszej galerii internetowej na Święto Niepodległości

  • Aktualności

W tych wyjątkowych czasach jakie obecnie mamy nie możemy wspólnie, jak co roku świętować Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada. Nie możemy zaprosić mieszkańców gminy do wspólnego marszu, odśpiewania hymnu, wypuszczenia biało-czerwonych balonów i lampionów, jak to się odbywało przez ostatnie lata. Ale możemy Was zaprosić do naszej internetowej galerii na wyjątkową wystawę przygotowaną przez Biuro Programu „Niepodległa” z którym GOK w Szczytnikach współpracuje, a poświęconą procesowi odzyskiwania przez Polskę niepodległości oraz dorobkowi II Rzeczypospolitej. Wystawa „Tak powstawała Niepodległa” pomyślana jest jako materiał popularnonaukowy pomocny w uczczeniu setnej rocznicy niepodległości Polski.
Możemy więc 11 listopada wspólnie rodzinnie zasiąść po obiedzie przy komputerze i wejść do naszej internetowej galerii.
Czeka na Was sporo ciekawych informacji zdjęć, które pozwolą nam wspólnie przenieść się w pierwsze lata naszej niepodległości po 1918r.
Zapraszamy na wystawę. Zdjęcia znajdują się poniżej. Link do całości prezentacji także możemy wysłać zainteresowanym.
Jednocześnie bardzo dziękujemy za wykonaną prace wszystkim przygotowującym wystawę w Biurze Programu „Niepodległa”. (więcej…)