Aktualności

Komunikat

  • Aktualności

Urząd Gminy w Szczytnikach informuje ,iż w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników  wprowadzam dla interesantów ograniczony dostęp do Urzędu Gminy w Szczytnikach od dnia 3 listopada 2020 – do odwołania. Niezbędne dokumenty i wnioski prosimy składać w skrzynce podawczej zlokalizowanej na parterze urzędu.

W pilnych sprawach osoby ,które chcą pozyskać informacje z Urzędu Gminy lub w sprawach dotyczących zameldowania, dowodów osobistych, wydawania aktów Urzędu Stanu Cywilnego – należy kontaktować się z pracownikami telefonicznie pod numerem wskazanym w zamieszczonym wykazie.

Pozostałe sprawy należy załatwiać w miarę możliwości drogą mailową pod adresem:

sekretariat@szczytniki.ug.gov.pl

lub poprzez platformę e-puap Elektroniczna Skrzynka Podawcza

/ugszczytniki/SkrytkaESP

Kasa w Urzędzie Gminy będzie nieczynna do odwołania.

Płatności prosimy wykonywać w formie przelewów bankowych na wskazane w decyzjach i zawiadomieniach  rachunki bankowe.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

                                                             Wójt Gminy Szczytniki

                                                                                              /-/

                                                                                          Marek Albrecht