Aktualności

Aplikacja e-Kurenda w gminie Szczytniki

  • Aktualności

Wójt Gminy Szczytniki wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców i dbając o ich bezpieczeństwo w czasie pandemii udostępnia bezpłatną aplikację eKurenda. Dzięki tej aplikacji najważniejsze urzędowe informacje otrzymacie natychmiast po ich zamieszczeniu przez urząd. Wystarczy tylko posiadanie smartfona z dostępem do Internetu. Aplikacja służy do odczytu kurendy przekazywanej sobie przez mieszkańców danego sołectwa. Mieszkańcy instalują aplikację i wpisują nazwę swojego sołectwa. Gmina umieszcza równocześnie w aplikacji treści kurend. Aplikacja powiadamia użytkownika o nowych kurendach, do których użytkownik ma szybki i łatwy dostęp w swoim telefonie. Aplikacja jest dostępna na stronie www.ekurenda.pl lub przez Sklep Play wpisując ekurenda.