Aktualności

ZARZĄD ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP W SZCZYTNIKACH

  • Aktualności

Drodzy mieszkańcy gminy Szczytniki zwykle to my strażacy staramy się dać z siebie wszystko, lecz tym razem to my prosimy was o pomoc. Jak zapewne wiecie za najlepszą frekwencję wyborczą w II turze wyborów MSWiA przekaże 49 promes na zakup wozów strażackich (o wartości 800tys zł każdy!). Pod uwagę brane będą gminy z najlepszą frekwencją wyborczą do 20tys mieszkańców, według podziału administracyjnego z 1998r kiedy to istniało 49 województw (najlepsza gmina z województwa). W związku z tym prosimy Was abyście już 12 lipca wypełnili swój obywatelski obowiązek i wsparli nas strażaków gminy Szczytniki, poprzez oddanie swojego głosu w wyborach prezydenckich. Przypominamy, że liczy się frekwencja. Liczymy na Was!