Aktualności

K U R E N D A

  • Aktualności

Wójt Gminy Szczytniki przypomina, że 2 oraz 5 marca br. odbierane będą odpady wielkogabarytowe w ilości max 5 szt. (sprzęt RTV, AGD, meble, wykładziny, dywany, itp.).

W dni planowanego odbioru odpady powinny być wystawione do godziny 7 00.

W ramach odbioru odpadów wielkogabarytowych możliwe jest wystawienie zużytych opon od samochodów osobowych i pojazdów jednośladowych w ilości do 2 szt.

Poniżej w tabeli zostały podane miejscowości z terenu których będą
w danym dniu odbierane odpady.

LP. TERMIN MIEJSCOWOŚCI
1.   2 MARZEC  2020 R CIESZYKÓW, GORZUCHY, GRAB, KOŚCIANY, KROWICA ZAWODNIA, LIPKA, MARCHWACZ, MARCHWACZ KOLONIA, MROCZKI WIELKIE, MUROWANIEC, PIEŃKI, RADLICZYCE, STAW, TRZĘSÓW, TYMIENIEC, TYMIENIEC – DWÓR, TYMIENIEC – JASTRZĄB TYMIENIEC – KĄTY, TYMIENIEC – NIWKA

2.    5  MARZEC  2020 R   ANTONIN, BOREK, BRONIBÓR, CHOJNO, DANIEL, GÓRKI, GUZDEK, GŁÓWCZYN, HELENÓW,  IWANOWICE, JOANKA,  KOBYLARKA, KORNELIN, KORZEKWIN, KROWICA PUSTA, KRZYWDA, KUCZEWOLA, MAŁA GMINA, MARCJANÓW, NIEMIECKA WIEŚ, PAMIĄTKÓW, POPÓW, PORĘBY, POŚREDNIK, RUDUNKI SZCZYTNICKIE, SOBIESĘKI DRUGIE, SOBIESĘKI PIERWSZE, SOBIESĘKI TRZECIE, STRUŻKA, SZCZYTNIKI, WŁODZIMIERZ

Odpady te będą zabrane po uprzednim zgłoszeniu przez właściciela nieruchomości
do Urzędu Gminy w Szczytnikach tel. 62 59 71 728, co najmniej dwa dni robocze przed wskazanym terminem.

Wójt Gminy

Marek Albrecht