Aktualności

Halowy Turniej w Piłkę Nożną Drużyn OSP Gminy Szczytniki

  • Aktualności

W sobotę 30 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Iwanowicach odbył się „Halowy Turniej w Piłkę Nożną Drużyn OSP Gminy Szczytniki”. Do rywalizacji o Puchar Wójta Gminy Szczytniki Pana Marka Albrechta stanęły 4 drużyny  w sumie 29 zawodników reprezentujących straże ze : Szczytnik, Mroczek Wielkich, Radliczyc i Kuczewoli. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Zatem każda drużyna rozegrała 3 spotkania    ( w sumie odbyło się 6 meczów). Mecz trwał 12 minut a na boisku równocześnie mogło występować czterech zawodników w każdej drużynie. Zmiany odbywały się systemem hokejowym.

Zwyciężyła drużyna ze  Szczytnik  zdobywając 9 pkt. drugie miejsce z wynikiem 6 pkt. zajęła drużyna z Kuczewoli  a trzecie miejsce  z 3 pkt. drużyna z Radliczyc. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Mroczek Wielkich.    Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Perskwiec  z Radliczyc który zdobył   9 goli. Sędzią głównym był Sławomir Farbicki. Sekretariat zawodów profesjonalnie prowadziła: Aleksandra Skowrońska. Sponsorami nagród byli: Pan Marek Albrecht – Wójt Gminy Szczytniki, oraz Jerzy Majas Komendant Gminny OSP i Zbigniew Banasiewicz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP  RP.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Szczytnikach.

Organizatorzy składają podziękowanie Pani Janinie Nowak Dyrektor Zespołu Szkół w Iwanowicach oraz personelowi szkoły za pomoc w organizacji turnieju.

Wyniki poszczególnych meczów:

Kuczewola – Szczytniki  2:7

Mroczki Wielkie – Radliczyce 6:7

Kuczewola – Mroczki Wielkie  7:6

Szczytniki – Radliczyce  5:4

Kuczewola – Radliczyce  8:3

Szczytniki – Mroczki Wielkie  7:3

Jerzy Majas